TESLİMAT

Siparişleriniz, anında indirme linki olarak tarafınıza tanımlanır. Farklı bir durum söz konusu olduğunda tarafınıza e-posta veya telefon ile bilgi verilecektir.

 

Kumaş Tasarımı websitesi üzerinden dünyanın heryerinden tasarım satın alıp kullanıma başlayabilirsiniz. Çok kolay.

İADE & İPTAL

Web sitesinden satın alınan Talebe Göre İndirmeler iade edilmez ya da değiştirilemez.

Eğer web sitesinden satın alınan bir dosya uygunsuz bir kalitede ise, hatanın ya da kusurun bildirilmesi üzerine kumastasarimi.com Talebe Göre İndirmeyi müşterinin hesabına iade eder.

Satın alınan dosyaların tekrar ele alınması için müşteri kendi kullanıcı adını, benzersiz kimlik dosya numarasını ve dosyanın neden ihtiyaçlarını karşılamadığını belirten nedenlerle destek servisine talepte bulunmalıdır.

Dosyaların uygun olup olmadığın kriterleri müşterinin de onaylı ile her seferinde Kumaş Tasarımı uzmanları tarafından belirlenir.

KumaşTasarımı herhangi bir dosyanın geçerliliğini belirleme hakkı bulunmaktadır ve Kalite Kontrol uzmanları ilgili dosyanın satışı ile ilgili her türlü giderlerin karşılanmasına kadar adil ve eşit bir çözüme ulaşmak için sizinle işbirliği yapacaktır.

Eğer bir indiriminiz varsa, bunu kullanmanabilirsiniz. İndirim sadece ilk satın alma işleminize uygulanır. İndirim otomatik yenilemeye uygulanmaz. Promosyon Kodu sadece tek kullanımlıktır. İndirim diğer teklifler veya indirimlerle kombine edilemez veya önceki satın alımlarda herhangi bir uyarlama yapılamaz.