dimi.jpg

Biz

Kimiz ?

Kumastasarimi.com; dokuma kumaş üreticileri ve deneyimli tasarımcılar arasında ulaşılabilir rakamlarla, hızlı iletişim ağı oluşturan bir tasarım platformu olmayı amaçlamıştır. Öncelikli olarak dünya pazarını domine eden firmaların ürettiği kumaşlar olmak üzere tüm dünya kumaş modasını yakınen takip ederek özgün tasarımları sunmayı hedefler. Her geçen gün büyüyen tasarımcı katılımıyla çok uluslu bir tasarım platformu olmayı esas almıştır.

Üretici firmalarının kendi bünyelerinde bulunan arge ekipleri her yıl yüzlerce desen ve kaliteden oluşan Yaz - Kış koleksiyonu hazırlamaktadır. Koleksiyonunuzda bize de yer açmanız keyif alarak yaptığımız işimizi daha keyifli hale getirecektir.

Site üzerinden moda olan güncel dokuma kumaş tasarımlara ulaşılabileceğiniz gibi tasarımcılar ile iletişime geçip size özel koleksiyonu bu platform üzerinden oluşturabilirsiniz. Site üzerinden bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Üretici firma, jakar ve armürlü desenleri tezgahlarında direkt üretime geçebilecek şekilde site üzerinden indirip uygulayabilecektir.